У світі існує величезна кількість різноманітних ігор. Дехто проводить час за азартними іграми заради інтересу. Інші роблять ставки на гроші. Але у будь-якому випадку, грають заради того, щоб виграти.
Наразі розглянемо такі ігри, як нарди. Розвага, яка завоювала величезну популярність серед гравців різного віку. Чи можливо, грати так, щоб постійно вигравати? Якщо підійти до процесу з відповідальністю та цікавістю, то таке дійсно можливе.
Для того, щоб мати можливість вигравати у нарди якомога частіше, бажано мати у наявності власну стратегію. Проте справа нелегка, потребує старань и достатньо часу. Щоб прискорити справу, можна взяти до уваги досвід інших гравців, що більш професійні та досвідчені. Певне, мало хто здивується від того, що для виграшу у нарди, потрібно знати правила, бути уважним до кожної деталі у процесі гри.
Кожен хід потрібно продумати. Бажано, якщо прорахуєте гру на кілька хотів наперед. Причому рахувати ходи потрібно не тільки свої, але і суперника.
Досвідчені гравці рекомендують, перед тим, як кинути кубики, уявити той варіант, що хочете отримати. Стверджують, що дане правила часто допомагає. Також можна вибрати власний варіант стратегії. Є можливість триматися зазначеної оборони чи просуватися уперед. Проте, якщо вже вибрали стратегію, то потрібно притримуватися вибраного варіанту до кінця гри.
Від чого залежить позитивний результат гри у нарди?
Звісно, практично у кожній грі, багато чого залежить від прихильності фортуни. Нарди також можуть йти у когось краще чи гірше. Але це не та гра, де ключовий результат залежить від везіння. Важливо застосовувати власні уміння, наполегливість та інші якості, що будуть дуже корисні. Краще узяти до уваги наступні особливості:
- Починаючи грати у нарди, багато чого буде залежати від того, якими стануть перші ходи. Можна подумати, що вся гра ще попереду, можна не хвилюватися. Але професіонали доводять: саме перші зроблені ходи здатні визначити те, як у подальшому будуть розміщатися фішки на полі;
- Варто намагатися заволодіти позиціями у будинку, які стануть найбільш вигідними. Саме це подарує можливі переваги у грі. Причому не так важливо, короткі це нарди чи довгі. Гравцю потрібно прагнути більше трьох позицій, що розташовані у «голові» суперника. Не дозволяйте супернику зробити те саме. Інакше, суперник зможе краще контролювати ситуацію, не дозволяючи це зробити вам;
- Збираючись кинути кістки, краще не забувати про можливість випадання дублю. Далі гра може змінитися, допомогти отримати перемогу чи поразку. Гравцю потрібно подбати про те, щоб залишалося чим ходити, якщо випаде куш;
- Гравцю потрібно намагатися поставити шашки подалі від шостої позиції. Потрібно це для того, щоб вийшло легше потрапити до третьої чверті. Завжди можна використати стрімкий наступ;
- У той час, коли шашки суперника підходять до першої чверті, тоді треба перекрити хід. Правила гри у нарди краще вивчити на відмінно. Знаючи правила у теорії, значно легше перетворити їх у практику.
Граючи у нарди, не потрібно забувати, що у суперника, також маються власні секрети та стратегії. Намагайтеся поставити себе на місце опонента, щоб зрозуміти, яким буде наступний хід з його боку.
Завжди можна тренуватися і робити це безкоштовно. Для цього є спеціалізовані сайти, де навіть не обов’язково знаходити людину для гри. Пограти можна з комп’ютером, відточуючи навички та вміння, що дозволяють значно просунутися уперед на практиці.
Стратегія й тактика під час гри у нарди
Прагнете чудово грати та вигравати у нарди? Тоді знадобиться постійна практика. Через деякий час, у кожного гравця виробляється власна стратегію. Те, що дозволяє правильно оцінити ситуацію, вигравати в опонента. На сьогоднішній день можна знайти велику кількість тактик, але найбільш популярною являється так звана «швидкісна гра».
Головне завдання даної стратегії полягає у тому, щоб перекладати свої шашки у будинок, виведення їх за межі дошки. І для того, щоб дана стратегія мала високу ефективність, краще навчитися ретельно обходити блоки опонента. На бар краще не потрапляти.
Стратегія «Бліц»
Крім «швидкісної гри» досить часто використовують стратегію «Бліц». Така стратегія передбачає можливість вибивання на бал фішок суперника, з яким граєте. Також користувач повинен заблокувати пункти у будинку.
Але перед тим, як почати використовувати дану стратегію, варто не забувати, що дана стратегія матиме ефективність на початку гри. Високі шанси у тому випадку, коли на кубиках випадає дубль (наприклад 5-5). Особливості гри полягають у наступному:
- Для того, щоб мати можливість втілити дану стратегію у життя, потрібно створити перешкоду, яка складається з шести пунктів;
- У тих випадках, коли ще досвіду не маєте, тоді гра може видатися дещо затяжною. Тому бліц стратегію краще не використовувати;
- Для використання даної стратегії, варто на початку гри побудувати стіну з фішок. Заблокувавши сьомий пункт, можна перекрити дві шашки суперника. І тоді він не зуміє покинути будинок передчасно.
Використовуйте таку стратегію, що здається найбільш переконливою в індивідуальному випадку. Але не забувайте, що грати у нарди, означає постійно змінювати ситуації. Тобто використання стратегії повинно бути не поодиноким, а комплексним. Тільки у випадку з таким підходом до вирішення поставленого запитання може принести жадану перемогу.
При певній наполегливості та терпінню, вийде досягнути позитивного результату. Під час гри у нарди, вам не буде рівних. Головне поставити мету та рухатися до неї, все інше тільки справа часу.
Більше актуальної інформації читайте в рубриці Нарди на нашому порталі.