Чи можна заробляти на тому, щоб створювати задумане? Чому б і ні? Для багатьох це може прозвучати втіленням мрії з дитинства. Перші ніж приступити до реалізації подібного, стати розробником ігор, варто розглянути що саме представляє собою ця професія та на що звернути увагу, виконуючи задумане.
Хто такий той розробник ігор? Йдеться про людину здатної втілити у життя цілий ігровий Всесвіт. Надати можливість нового життя, яке буде проходити шлях по дошці. Тут головне не переплутати настільні ігри з тими, що граємо на ПК. Дехто може сказати, що такими іграми ніхто сьогодні не захоплюється. Але це в корінні не вірно. Можливо, в Україні подібне проведення часу не настільки популярне, як може бути за кордоном. В інших країнах створюються цілі клуби де збираються однодумці.
В Україні також можна непогано заробляти, якщо стати розробником ігор. Й наразі розглянемо саме концепцію розробки. З чого починати, на що саме звернути увагу та інше.
Створення настільної гри – з чого починати?
Процес створення нової настільної гри представляє собою веселу та творчу розвагу для себе, так і для інших. До того ж це прекрасний спосіб заробити гроші, у випадку з розробкою та просуванням гри. І для того, щоб досягнути поставленої мети, представлено кілька кроків, що допоможуть створити розвагу власного виробництва. Дані кроки полягають у наступному:
- Перший крок полягає у тому, щоб створити власну настільну гру у тому, щоб придумати концепцію. Тобто, подумайте над темою чи ідеєю, яку б бажали дослідити. Тобто, настільна гра, яка розробляється, повинна мати власну мету. Завдання призначені для гравців, набір правил. Важливо продумати різні ідеї, розглянути що за ігровий тип плануєте створити;
- Після того, коли готова концепція, пора створити дошку. Добре подумайте над типом дошки, яку бажаєте у результаті отримати. Про те, чи буде ця сама дошка вписуватися у тему гри, правила. З даною метою можна використовувати різноманітні кольори, символи, ілюстрації. Дошка повинна бути візуально привабливою, це головне правило. У протилежному випадку, подібна дошка та гра не матимуть популярності й попиту;
- Наступним кроком стане розробка фігурок. У такому випадку, це можуть бути гральні карти, кості, токени чи конкретні фігурки. Можна розглянути той тип фігурок, що знадобляться у такій ситуації. Наскільки вони здатні вписатися у загальний настрій гри? Фігурки розробити можна самостійно чи просто купити у місцевому магазині рукоділля або замовити в інтернеті;
- Ключовим елементом являється написання правил. Розробник повинен пояснити, як це все діє, у чому суть. Яка тема у цієї гри. Яким чином тут виграють та програють. Але тут дуже важливо, щоб правила не перевантажували гравця. Були ясними та короткими, гравці не повинні витрачати години на те, щоб зрозуміти як зіграти у настільну гру. Все має бути просто та лаконічно;
- Завершальним етапом являється тестування гри. Це обов’язкове правило, перед тим, як випустити гру у продаж. Самим оптимальним способом являється зібрати друзів, членів родини, навіть незнайомих людей, якщо є така можливість. Попрохати зіграти у гру, звернути увагу на деталі, сказати, що вони думають про все це. Можливо, ці люди розкажуть, чого їм не вистачає і ці зміни можна буде внести в процес.
Створення власної розваги стане досить плідним та ефектним досвідом. Проявивши творчість та працелюбність, можна створити дійсно захоплюючу розвагу, якою зможете насолоджуватися ви самі та інші користувачі. І знову-таки, не варто забувати про можливість отримати гарний дохід на даній грі.
Як продавати продукцію?
Ось ви розробили настільну гру, яку оцінили друзі, знайомі та навіть ті, хто зіграв випадково. Перейдемо до можливості заробітку, адже у цій статті розглядається саме така можливість. Коли за допомогою таких розваг, можна не тільки цікаво провести час, але і отримати прибуток.
В першу чергу, щоб почати продавати такий товар, потрібно відмінно знати те, що пропонуєте користувачам. Будь-яке питання, яке поставить покупець, повинно бути розглянуте. У такому випадку, якщо займалися розробкою самостійно, проблем не повинно виникати.
Перед тим, як запускати гру у продаж, важливо максимально уважно вивчити нішу, в якій збираєтеся продавати. Потрібно вивчити конкурентів, постачальників, враховувати сезонність, особливості, що мають різні канали продажу. З усього цього сформувати свою місію, поставити мету, робити певні кроки, щоб досягнути.
- Багато хто може думати, що настільні ігри представляють собою товари для дітей. Тому повинні продаватися у дитячих магазинах. Але це не зовсім так. До речі, в Україні дана культура тільки розвивається, тому потенціал та можливості такої продукції часто недооцінюється;іг
- Завдяки сучасній різноманітності різних механік та ігор, що створені на їх основі, можуть дивувати не тільки дітей, але й дорослих. Оскільки ринок розвивається дуже динамічне, з кожним днем подібних товарів стає все більше. Тому ніхто не заважає зайняти свою нішу, розвиваючись в ігровому направленні.
Хочете продавати гру самостійно? Тоді, після вибору ніші, потрібно зареєструвати приватного підприємця. Це прекрасна можливість працювати з дому. Достатньо для цього купити перші два стелажі, призначених для ігор. Продемонструвати товар, розповісти про себе у соціальних мережах. Чудово, якщо у колі знайомих є більш досвідчені друзі-бізнесмени, які здатні підтримати, допомогти зважитися на перший крок, утримати від непотрібних витрат.
Скільки приблизно можна заробити на розробці?
Повертаючись до теми заробітку, виникає запитання: то скільки ж можна заробити на розробці подібного контенту? Загальна відповідь наступна: все залежить від того, наскільки добре гра буде продаватися. Чим більший попит на гру, тим більше можна отримати прибутку.