«Місто засинає, прокидається мафія». Скільки разів чули таку фразу у фільмах? Хтось більше, хтось менше, але у багатьох виникало бажання пограти у захопливу гру. Коли є нагода поринути в атмосферу тридцятих років, відчути себе учасником справжньої пригоди. Яка роль тобі випаде? Чесного мешканця міста чи мафіозі, який повинен за будь-яку ціну відвести від себе підозри.
У сучасному суспільстві знайти можливість пограти у мафію не складає труднощів. Але у чому полягає причина шаленої популярності гри у мафію? Давайте розглянемо, щоб краще орієнтуватися. Не так важливо, новачок ви чи вже давно граєте, причини популярності знати буде цікаво кожному, хто має відношення до гри.
Мафія, являється популярною грою, яка не тільки дозволяє весело та оригінальне провести час у колі друзів чи колег по роботі. Разом з тим, розвиває корисні навички. Гра здатна провокувати учасників на те, щоб обмірковувати стратегії, аналізувати ситуації, приймати складні рішення.
Головна мета мафії полягає у тому, щоб обманути інших учасників. Отже, це чудова нагода розвинути навички та вміння спостерігати, проявляти увагу до деталей.
Особливості гри Мафія
Почнемо з особливості мафії. Головна мета гри у мафію полягає у тому, що у процесі гри, учасники мають навчитися працювати злагоджено, у колективі. Самому тут працювати ніяк не вийде, тому треба уміти домовлятися одне з одним. Подібний аспект вимагає постійного розвитку комунікативних навичок, також уміти слухати та зробити так, щоб слухали вас. Доводити аргументи щодо власної точки зору. Але тут важливо знаходити баланс між скритністю та умінням вести відкриту гру, щоб не видати себе та власну роль у грі. Дещо складно, чи не так? Але дуже цікаво!
Наступним важливим аргументом на користь популярності мафії полягає у тому, що гра розвиває такі важливі якості, як логічне мислення, здібності аналітика. Гравці повинні аналізувати інформацію, яка фігурує у грі. Потрібно вміти розпізнавати та обчислювати мафію, приймати рішення не спонтанні, а добре обґрунтовані. До переліку корисних навичок ще додається здатність до критичного мислення та аналітичних розміркувань.
Користь від процесу гри у мафію
Як правило популярності набувають ігри, які досить прості у реалізації, але разом із тим мають сенс. Саме такою являється мафія. Щоб почати грати, гравець не повинен мати якісь особливі уміння чи підготовку. Гравець може бути, образно кажучи, «з вулиці», маючи тільки бажання грати.
Роздивляючись користь від гри у мафію, то можна з упевненістю виділити наступне:
- Тренується та розвивається можливість критичне та стратегічне мислити;
- Розвивається здатність проводити аналіз отриманій інформації, разом із тим, приймаються обґрунтовані рішення;
- Покращуються комунікативні навички, вміння бути частиною команди;
- Розвивається інтуїція, почуття спостереження. Таким же чином випробовується емоційний та психологічний стан кожного з гравців;
- Відмінна можливість цікаво провести час разом з друзями, колегами;
- Людина розвиває та стимулює власну уяву та здатність творче мислити;
- Гра у мафію допомагає відчути себе героєм роману чи фільму.
Важливо відзначити, що гра у мафію часто використовується в якості рольової гри. На тематичних вечірках, така гра, як ніяка інша підходить для того, щоб виглядати як мафіозі тридцятих років. Причому, красив виглядають, як чоловічі, так і жіночі персонажі.
Разом із цим виникає закономірне запитання – скільки часу потрібно для гри у мафію? В даному плані можна розглянути наступні особливості:
- Гравців може бути від 6 до 20;
- Підготовка до гри триває приблизно десять хвилин, доки розкажуть правила;
- Сама партія триває від 10 до 60 хвилин;
- Рівень складності правил залежить від самих правил. Тобто, складність різна, бо грати можуть як новачки, так і досвідчені гравці.
Про мафію чули навіть ті, хто ніколи у неї не грав. З моменту появи такої цікавої гри, вона тільки набирала популярність, завойовуючи прихильність гравців. З кожним разом з’являється все більше охочих спробувати свої сили у цій грі.
Чи можна відвести від себе підозри у мафії?
Як бути, коли підпали під підозри не на початку гри? В першу чергу, не панікувати, бо гра такого не любить і не пробачає. Можна виставити колегу на денне голосування, тим самим відводячи підозри від себе. Пояснюється це тим, що той, хто розмовляє на денному обговоренні, може мати максимальний вплив на думку оточуючих.
Станьте частиною світу мафіозі
Отже, у тому, що гра у мафію така популярна, немає нічого дивного. Захоплююча гра з антуражем, атмосфера криміналу, де потрібно постійно бути насторожі. Можливість проявити власні комунікативні навички та впевнено йти до перемоги, все це додає відчуття адреналіну та змушує знову перевтілюватися у загадкового мафіозі.
Не грали раніше? Тоді варто спробувати і вже потім вирішити, наскільки світ мафії підходить. Адже там знайдеться місце тільки тим, хто прагне до перемоги та використає для цього хитрощі та комунікативні навички, на які тільки здатен.
Подобаються карткові ігри? А ви знали історію їх виникнення? Тож дізнайтесь історію карт та як вони з’явились.